Český pohár (Grand Prix Brno) nesmí rušit harmonogram soutěží.Proto pořadatelé zvolili sváteční termín v závěru roku

Grand Prix

GRAND PRIX BRNO 26.-27.12.2015  bude takovým předsvátkem další velké hokejové údálosti v Brně. Vánoční a povánoční období v Brně bude opravdu ve znamení hokeje…

Nejdříve ,,Velká cena” amatérských a hobby hokejistů a na začátku ledna se bude hrát v Brně extraliga pod širým nebem.Příznivci nejrychlejší kolektivní hry se mají v Brně na co těšit.

Samotný brněnský turnaj je vložen do vánočního termínu zcela záměrně.Většina soutěží má ,,vánoční”přestávku a turnaj je pro amatérské kluby v tomto termínu atraktivnější.A to hned dvakrát.

Dřívější termíny Českého poháru kolidovaly s termínovou listinou soutěží,nebo se hrálo na méně atraktivních stadionech mimo centra hokejového dění.

Nyní je turnaj situován do Brna,kde má konečně výraznou podporu ze strany Jihomoravského kraje.Navíc je rozdělen do dvou výkonnostních skupin,čímž se může přihlásit prakticky každý hobby tým.

Turnaj je součástí projektu ČFAP,který tímto dostává zelenou.

V dubnu je pak naplánováno i mistrovství ČR hobby hokejových mužstev.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nepřehlédněte

Krátké zprávy
Patneři