DRFG arénu si v neděli podmanil Vracov,domácí Rondo Brno bere stříbro.Bronz putuje překvapivě do Moravského Písku

Finalisté GP Brno

Vyvrcholením letošní hobby hokejové sezóny byl velikonoční víkend v brněnské DRFG aréně,kde letos zakončil závěrečným finálovým turnajem seriál ČFAP Grand Prix Brno 2016.

V sobotních finálových skupinách se hrálo o co nejlepší pozici pro nedělní vyvrcholení.Každá ztráta ve skupině mohla rozhodnout o úspěchu nebo neúspěchu. Mimo tradičních zástupců tohoto dlouhodobého seriálu přivítala DRFG aréna i nové kvalifikanty a nováčky poháru. Mezi osmičkou finalistů GP 2016 nechyběl ani brněnský zástupce v podobě HC Rondo Brno. Jako největší favorit na zisk primátu turnaje nakonec narazil na loňského obhájce trofeje a ve své premiérové účasti v domácím prostředí bere stříbro. Největším překvapením je bronzová příčka Moravského Písku,který zdolal v boji o cenný kov Pustou Rybnou.

V takzvaném malém finále pak v zajímavém utkání zdolalo Veselíčko jedinou brankou Uherský Ostroh a v souboji o umístění pak hokejisté Netolic přestříleli Čermnou.

Podrobnosti naleznete na webu závěrečného turnaje

www.gpbrno1516.banda.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nepřehlédněte

Krátké zprávy
Patneři