Play off

ČTVRTFINÁLE PLAY OFF

Prostějov-Břeclav  0:3 a 0:1. Stav série 0:2,postupuje Břeclav.

1: 0:3

Opatrné utkání z obou stran rozhodl úvod utkání.Břeclav již v páté minutě vedla tři nula a kontrolovala utkání.Ve zbytku zápasu již branka nepadla a Divočáci zaslouženě vedou 1:0.

Branky:Exel 2,Slezák.bez vyloučení,střely 3:7,diváků 20.

2: 0:1

Obhájce titulu dlouho živil naděje.Hrál se zabezpečenou obranou a střel mnoho vidět nebylo.Zápas a postup Břeclavi režíroval Exel,který rozhodl druhé utkání jedinou přesnou trefou. Prostějov tak letos titul neobhájí a končí ve čtvrtfinále.

Branka: Exel,vyloučení 0:1,bez využití,střely 2:4,diváků 30.

Veselíčko-Strnados 2:0 a 2:0.Stav série 2:0,postupuje Veselíčko.

1: 2:0

První pětiminutovka rozhodla o úvodním utkání.Pravý opak úvodního čtvrtfinále,kde oba soupeři hodně mysleli na útok s častou střelbou.Zkušenější Veselíčko zápas rozhodlo brankami Klementa a Stočka.

Branky: Klement,Stoček.Vyloučení 1:1,využití 1:0.Střely 8:5. Diváků 35.

2: 2:0

Brněnský tým doslova dřel.Výtečný Piner čaroval v brněnské brance až do předposlední minuty.Tam se trefil Uhlíř a rozhodl o postupu favorita.

Branky: Uhlíř,Stoček.Vyloučení 1:1,bez využití.Střely 9:6.Diváků 45.

Čermná-Vracov 0:1 a 0:2.Stav série 0:2,postupuje Vracov.

1: 0:1

Že je čtvrtfinálová série nejtěžší,to se přesvědčila snad všechna mužstva v turnaji.Favorizovaný Vracov se protrápil k postupu nad nadšeně bojující celek Čermné.Ta doplatila na neproměňování svých šancí,jediná přesná trefa jihomoravanů tak znamenala výhru.

Branka: First,bez vyloučení,střely 5:7.Diváků 60.

2: 0:2

Ve druhém zápase se hned v úvodu trefil Svoboda a Vracov udržoval vedení až do závěru zápasu.V posledním možném tlaku Čermné pak Vracov rozhodl o svém postupu druhou brankou.

Branky: Svoboda,Koubek,střely 6:8,Diváků 70.

Pustá Rybná-Vyškov 3:1 a 1:0sn. Stav série 2:0,postupuje Pustá Rybná.

1: 3:1

Zápas,ve kterém rozhodla nedisciplinovanost domácího Vyškova.Ten měl v jednu chvíli vyloučených rovnou pět hráčů a tlaku v přesilovkách dokázala Pustá Rybná využít.

Branky: Stach 2,Beneš-Rezschowski,vyloučení 2:5,využití 2:0,střely 12:5,diváků 110.

2: 1:0sn

Ve druhém utkání dostal Vyškov soupeře mírně pod tlak,ale střelbu měl výrazně nepřesnou.To soupeř byl mnohem produktivnější a prakticky každý svůj útok zakončil střelou na branku.Gól však ve druhém utkání nepadl a tak o postupu bez nutnosti prodloužení rozhodly samostatné nájezdy.Pustá Rybná potvrdila postavení ve skupině A a postupuje zaslouženě do semifinále.

Branka: Petrásek.Vyloučení 1:0,bez využití,střely 8:5,diváků 110.

SEMIFINÁLE PLAY OFF

Veselíčko-Břeclav 0:3 (0:1).Postupuje Břeclav.

Zápas dvou soupeřů,kteří v základní skupině proti sobě ani jednou neskórovali.Pravidlo z minulého utkání dodrželi pouze hráči z Veselíčka.A to jim bylo tentokrát na škodu.Finalista loňského ročníku tak končí letos ještě o kolo dřív.Vyrovnaný zápas rozhodl opět břeclavský snajper Exel dvěma góly a poslal Divočáky do finále!

Branky: Exel 2,Martínek,vyloučení 1:3,využití 0:1,střely 7:11,diváků 50.

Pustá Rybná-Vracov 1:4 (1:2).Postupuje Vracov.

Druhé semifinálové utkání rozhodl mírný favorit až v závěrečné pětiminutovce.Do té doby Pustá Rybná prohrávala o gól a měla šance na vyrovnání.Jenže právě pět minut před koncem jim Vracov odskočil a to rozhodlo o postupu druhého  z jihomoravských celků do finále.

Branky: Beneš-Koubek,Strýček,Žaluda,Dinka,vyloučení 2:1,bez využití,střely 8:9,diváků 50.

FINÁLE PLAY OFF

Vracov-Břeclav 3:4sn ( 2:2,0:0). Mistrem ČR pro rok 2013: HC Divočáci Břeclav.

Finálový zápas přesně jak má být.Strhující hokej,kterému chyběla jen výraznější divácká kulisa.Výtečné utkání,které nerozhodlo ani prodloužení,rozsekly až samostatné nájezdy.V nich byli blízko titulu Vracovští,ale miska vah se nakonec přiklonila k soupeři,který slaví hobby titul mistra republiky!

Branky:Soukup,Koška,Macúch- Svěchota,Cabal,Exel,rozhodující nájezd Martínek.vyloučení 3:1,využití 0:1,střely 13:11,diváků 35.