Skupina A

Vyškov-Prostějov 3:6.

Souboj dvou vítězů.Domácí letos kralovali v Českém poháru,hosté loni zvedli nad hlavu pohár pro hobby mistra.A zápas byl jednoznačnou záležitostí obhájce titulu,který rychle vedl tříbrankovým rozdílem. Vyškov měl šance,ale v obraně měl velká okna a zaslouženě vysoko prohrál.

Branky:Trněný 2,Zezula-Burget 2,Burda 2,Hloch,Mouka.Vyloučení 2:0,bez využití,Střely 9:14. Diváků 25.

Strnados-Čermná 3:1.

Brněnský tým nechal zapomenout na loňské neúspěšné tažení a ve vyrovnaném zápase přetlačil soupeře v produktivitě.

Branky:Šlachta,Plhák Marek,Plhák Tomáš-Polonský,vyloučení 2:2,využití 1:1,střely 9:8.Diváků 25.

Prostějov-Strnados 3:0.

Obhájce z Prostějova své soupeře válcuje.Z áčkové skupiny je prozatím jednoznačně nejlepší a má nakročeno do čtvrtfinále.Hned v úvodu vstřelili domácí vedoucí branku,kterou v závěru utkání dvakrát potvrdili.

Branky:Burget,Burda,Čuba,vyloučení 1:0,bez využití,střely 9:7.Diváků 35.

Pustá Rybná-Vyškov 1:0.

Zápas vyrovnaných soupeřů rozhodla jediná branka kapitána domácích.Přesto Vyškov měl v zápase více střel,ale žádná z nich neměla patřičnou razanci,aby překvapila brankáře P.Rybné.

Branky: Petrásek,vyloučení 1:1,bez využití,střely 7:9.Diváků 30.

Strnados-Pustá Rybná 1:3.

Až závěr zápasu rozhodl o zisku plného počtu bodů pro lídra áčkové skupiny.Pustá Rybná má nakročeno jednoznačně do čtvrtfinále,když utkání rozhodla během třiceti vteřin dvěma góly ve dvanácté minutě zápasu.Brněnský celek dokázal v závěru pouze kontrovat čestným úspěchem.

Branky:Novotný-Pachta,Putnar,Roušar.vyloučení 1:2,bez využití,střely 7:9,diváků 40.

Čermná-Prostějov 1:3.

Mistr potvrdil roli favorita a zaslouženě zvítězil.Podkrkonošský celek doplatil na nepovedený úvod utkání.Už po dvou minutách prohrával 0:2 a ve zbytku utkání již ztrátu nedokázal dohnat.

Branky: Polonský-Garlík,Burget,Mouka.Vyloučení 2:1,využití 0:1,střely 6:8,diváků 35.

Pustá Rybná-Čermná 1:0.

Zajímavý zápas,ve kterém rozhodla jediná branka ve vlastním oslabení.Zeman prostřelil Frishanse a poslal v šesté minutě Pustou do vedení.Další gól jsme již v utkání neviděli a tak si s definitivní platností Pustá Rybná zajistila účast ve čtvrtfinále s předstihem.

Branka: Zeman.Vyloučení 3:0,bez využití,v oslabení 1:0,střely 6:10.Diváků 40.

Vyškov-Strnados 2:4.

Domácímu Vyškovu se vůbec nedaří.Remízový zápas ztratil v závěru zápasu,když dvakrát během jediné minuty ve vlastním obraném pásmu vyrobil hrubé chyby,které soupeř bez milosti potrestal.

Branky: Závadský,Weiss R.-Novotný 3,Smtrník.Vyloučení 1:1,bez využití.Střely:8:10.Diváků 50.

Prostějov-Pustá Rybná 0:1.

Krásný souboj o první místo rozhodla opět jediná trefa Pachty,který prostřelil jinak spolehlivého Kubalíka.Vyrovnaný souboj tak určil vítěze základní skupiny A,který bude čekat na svého čtvrtfinálového soupeře až do večerních sobotních hodin.Není totiž vůbec jisté,s kým se vítěz skupiny A ve čtvrtfinále potká.

Branka: Pachta.Vyloučení 2:2,využití 0:1,střely 6:6.Diváků 60.

Vyškov-Čermná 0:1.

Velmi důležité utkání pro celek z Krkonošska rozhodl jedinou trefou kapitán Čermné Petružálek.Vyškov odehrál další nepovedené utkání,když více než polovinu zápasu odehrál v oslabení.

Branka: Petružálek.Vyloučení 5:0,bez využití,střely 3:11,diváků 80.