Skupina B

HC Jimi-Staeg 1:1.

Úvodní zápas B skupiny skončil remízou dvou domácích celků,startujících v turnaji na divokou kartu.Nic na tom nezměnilo ani trestné střílení Staegu,které neproměnil Birdáš.

Branky:Šverák-Raclavský,vyloučení 0:2,bez využití,střely 5:6,diváků 20.

Břeclav-Vracov 1:1.

Utkání zcela jiné úrovně,které mělo tempo a spád.Vracov v utkání dlouho vedl,ale v závěrečném náporu se prosadila Břeclav a získala z vyrovnaného utkání bod.

Branky:Exel-Koška,vyloučení 1:0,bez využití.střely 6:5,diváků 40.

Staeg-Břeclav 2:2.

Velká radost domácího Staegu,který dvěma góly Birdáše dokázal vzít bod favorizované Břeclavi.Vyrovnání přišlo minutu a půl před koncem utkání a tak skupina B je hned od počátku velmi zamotaná.

Branky: Birdáš 2-Exel,Suchyňa,vyloučení 1:0,bez využití,střely 9:10,diváků 40.

Veselíčko-Jimi 1:0.

Favorit ze Žďárska se hodně dlouho trápil.Až v desáté minutě trefil jedinou a rozhodující branku Fenyk.

Branka: Fenyk,vyloučení 1:2,bez využití,střely 8:6,diváků 45.

Břeclav-Veselíčko 0:0.

Kvalitní a vyrovnané utkání.Oba soupeři měli dvě gólové příležitosti,které však nedokázali využít a zápas dospěl do bezgólové remízy.

Vyloučení 1:2,bez využití,střely 7:6,diváků 50.

Vracov-Staeg 6:4.

Přestřelka s deseti góly se musela přihlížejícím líbit.Staeg dvakrát vedl,ale závěr zápasu patřil favorizovanému Vracovu,který dokráčel k zisku tří bodů.

Branky: Chanečka 2,Dinka,Koška,Dobeš,Vald-Birdáš,Šmerda,Plch,Prachař,vyloučení 2:1,bez využití,střely: 14:11,diváků 40.

Veselíčko-Vracov 0:1.

Loňský finalista si zadělal na komplikace s postupem do čtvrtfinále.Porážkou od Vracova se dostal do situace,kde v dalším utkání musí bezpodmínešně zvítězit,aby měl jistotu postupu do vyřazovacích bojů. Vracov si výhrou zaslouženě zajistil postup.

Branka Strýček,vyloučení 1:2,bez využití,střely 5:6,diváků 40.

Jimi-Břeclav 0:2.

Domácí Jimi hned v úvodu chybovalo a Divočáci šli rázem do vedení.Divoké utkání s šesti vyloučenými nakonec pojistil tři body pro Břeclav střelou Cabal.

Branky: Martínek,Cabal.Vyloučení 3:3,bez využití,střely 10:9,diváků 45.

Vracov-Jimi 4:1.

Důležitý zápas pro domácí Jimi,které utkání nezvládlo. Po vyrovnání na 1:1 mohl strhnout vedení na svou stranu Buzrla,místo toho z protiútoku posla Vracov do vedení Dobeš.Pak přišla série vyloučení hostů a Vracov rozhodl zápas dalšími dvěma góly.

Branky: Dobeš 2,Koška,First-Buzrla.Vyloučení 1:6,využití 1:0.Střely 11:6,diváků 40.

Staeg-Veselíčko 0:2 nedohráno.

Zápas o  postup skončil nakonec u zeleného stolu.Po druhé brance hostů  přišlo další vyloučení domácího celku a ten nezvládl emoce.Přišla další vyloučení i do konce utkání a zápas skončil tři minuty před koncem nedohrán. Výsledek utkání zůstává v platnosti.

Branky:Klement,Stoček,vyloučení 7:0,bez využití,diváků 40.