Jak se zapojit do projektu

Hokejová republika není složená jen s profesionálních a výkonnostních hokejistů,ale čítá i velkou skupinu hokejových amatérů,hobby či rekreačních hokejistů,jež honění se za gumovým nesmyslem propadli později a nedostatek herních dovedností tak nahrazují nemalým zápalem.

A přestože je mnoho způsobů, jak tito zanícení náruživci hokej provozují (parta kamarádů občas zápolící mezi sebou, pravidelné skupiny s větší či menší rivalitou, amatérské týmy hrající některou z mnoha místních lig různých úrovní a pravidel, početné turnaje v sezoně…), tak se jedná buď o regionální klání, nebo soutěže a turnaje týmů rozličných kvalit.

Informace o profesionálních a výkonnostních soutěžích najdete v republikových denících či internetových portálech dosytosti.Přesto tito opravdoví hokejisté mají za zády masově rozvíjející ,,bandy“ kamarádů,kteří stejně jako oni střílejí góly,či zabraňují brankám.A věřte,že nás takových,co je hokej učaroval až v pozdním věku,či jej v mládí hrálo a nyní se k němu znovu vrací,není málo.Ba naopak je nás víc! A i my si zasloužíme poutavé články na internetu,nebo v časopisech,zmínku o našem či vašem týmu v regionálních denících.I my chceme přehledný a sjednocený portál o českém amatérském a hobby hokeji.A ten Vám HOKEJCENTRUM přináší.

A jak zapojím sebe,svůj tým či  hokejovou ligu do projektu?

STAČÍ SEBE, NEBO ,,SVŮJ” TÝM BEZPLATNĚ REGISTROVAT A PRAVIDELNĚ SLEDOVAT PORTÁL HOKEJCENTRUM!

Vám,kterým není masový amatérský a hobby hokej lhostejný bude redakce HOKEJCENTRUMU vděčná za jakýkoliv námět,komentář či zlepšovák.

Můžete nám kdykoliv napsat,velmi rádi budeme spolupracovat se všemi,kteří chtějí náš společný projekt rozvíjet.

Nezapomeňte,že HOKEJCENTRUM JE VÁŠ PORTÁL AMATÉRSKÉHO A HOBBY HOKEJE.


e-mail:

Nepřehlédněte

Krátké zprávy

Patneři