Skupina B

Ve skupině B bojovali HC Stillus Břeclav, HC Divočáci, HC Pustá Rybná a HC Strnados. Kromě Stillusu si to zbylé tři celky až do posledního zápasu rozdávali o první místo, které nakonec získal tým HC Strnados.

HC Stillus Břeclav – HC Divočáci 0:3
Branky: Kolařík (Cabal), Úlehla, Bachman (Martínek)

Komentář:
Hned úvodní zápas turnaje byl poznamenán mlhou, což stěžovalo práci oběma gólmanům. Divočáci se celý zápas tlačili do zakončení a nakonec byli odměněni třemi brankami a první výhrou na turnaji. Ve druhém zápase se hráči Stillusu zlepšili a povedlo se jim udržet čisté konto. V útoku již byli docela bezzubí a zápas putoval do nájezdů. V nich o vítězi rozhodla až sedmá série, po které se radovali Divočáci.

HC Strnados – HC Pustá Rybná 1:0
Branky: Jaroš (Šlachta)
Střely na branku: 10-2
Vyloučení: 1 – 2. Využití: 1-0.
Úspěšnost brankářů: Piner 100% – Neděla 90%

HC Strnados – HC Pustá Rybná 1:5
Branky: Plhák (Mikita) – Brůžek, Petrásek (Brůžek), Brůžek (Petrásek), D. Pachta (Petrásek), Petrásek (Lorenc)
Střely na branku: 4-17
Vyloučení: 0 – 1. Bez využití.
Úspěšnost brankářů: Piner 70,5% – Neděla 75%

Komentář:
Dva rozdílné zápasy jako den a noc nám přinesla táto minisérie. V prvním byli lepší hráči brněnského celku, ve druhém zabrali hráči východočeského týmu a jednoznačně Strnados převálcovali.

HC Pustá Rybná – HC Stillus Břeclav 3:0
Branky: O. Pachta, Stach, Lorenc (O. Pachta)

Komentář:
Dva jednoznačné zápasy nám přinesla táto série. Hráči Pusté Rybné si z brány Stillusu udělali doslova střelnici. Hlavně ve druhém utkání vyslali na brankáře Pavlů neuvěřitelných 29 střel za 12 minut. Břeclavský brankář však předvedl výborný výkon a dovolil soupeři pouze tři branky.

HC Divočáci – HC Strnados 2:1
Branky: Martínek (Slezák), Konečný (Martínek) – Kroutil (Plhák)
Střely na branku: 9-6.
Úspěšnost brankářů: Hudec 83,3% – Piner 77,7%

HC Divočáci – HC Strnados 0:3
Branky: Kubánek (Blažík), Slezák (Plhák), Slezák (Plhák)
Střely na branku: 9-9.
Vyloučení: 2 – 0. Využití: 0-1.