Zápasy

Zápasy
V prvním dvojutkání měli domácí těžkou úlohu.,,Nabušený” celek Vracova byl nad síly Čermné v obou zápasech,v tom druhém již Vracov plně potvrzoval své ambice v turnaji.
Čermná-Vracov 1:3
Branky: Slivko-Strýček,Dinka,Vald.Střely 5-10,vyloučení 2:2,využití 0:1.

Čermná-Vracov 0:5
Branky:Macúch 2,Valt,Koška.Střely 4:12,vyloučení 1:0,bez využití.

Vyrovnané zápasy bez jediné vstřelené branky.Šance měli oba soupeři,ale branky byly pro střelce zakleté.Mírnou převahu postupem získával Vyškov,závěry utkání zase patřily Pusté Rybné.Gól však ani v jednom utkání nakonec nepadnul.
Vyškov-Pustá Rybná 0:0
vyloučení 1:0,bez využití.Střely 9:9.

vyloučení 1:1,bez využití.Střely 14:8.

Vyškov pokračoval v zahazování svých šancí,domácí hrozili z brejků.Nakonec opět fotbalová remíza,kterou ve druhém utkání vyrušil k velké radosti domácí Tůma.
Čermná-Vyškov 0:0
vyloučení 1:1,bez využití.Střely 8:13.

Čermná-Vyškov 1:0
Branka: Tůma,vyloučení 1:0,bez využití,střely 6:10.

Vracov měl i v těchto utkáních převahu,Pustá Rybná ale velmi dobře bránila.Odměnou jí byl nakonec postup do finále.
Pustá Rybná-Vracov 0:1
Branka:Soukup,vyloučení 2:0,využití 0:1.Střely 7:14.

Pustá Rybná-Vracov 1:1
Branky:Petrásek-Koška,vyloučení 2:1,bez využití,střely 5:10.

Právě bodík na víc v souboji s favorizovaným Vracovem nakonec rozhodl o tom,že finále si zahraje Pustá Rybná.Ta v prvním zápase domácí ,,znemožnila”,ti jí to však bojovným výkonem ve druhém zápase vrátili dvougólovou výhrou.
Čermná-Pustá Rybná 0:4
Branky:Pachta 2,Beneš,Švec,vyloučení 1:2,bez využití,střely 7:12.

Čermná-Pustá Rybná 3:1
Branky:Valášek,Slivko,Tůma-Petrásek,vyloučení 3:0,využití 0:1,střely 9:9.

Vyškov nezvládl začátek prvního utkání a již po pěti minutách prohrával 0:3.Ve druhém utkání díky přesilovce dokázal vyrovnat a v závěru zápasu cenný bod udržet.
Vyškov-Vracov 1:4
Branky:Řidký-Vald 2,Macucha 2,vyloučení 1:0,bez využití ,střely 7:13.

Vyškov-Vracov 1:1
Branky:Weiss L.-Vald,vyloučení 2:3,využití 1:0.střely 10:8.

Tabulka
1.Vracov 15:4 10
2.P.Rybná 6:5 5
3.Čermná 5:13 5
4.Vyškov 2:6 4

Finále

Vracov si přijel pro postup a také cíle dosáhl.Rozhodnul již v úvodní třetině,kdy se střelci činili.Závěr utkání se již dohrával v pohodové atmosféře.
Vracov-Pustá Rybná 5:2 (4:2).
Branky:Koška 2,Cerman 2,Vald-Putnar,Beneš,vyloučení 0:3,bez využití ,střely 17:12.

O 3.místo
Nejdramatičtější utkání turnaje.Domácí po úvodní bezbrankové třetině dvakrát vedli,měli ve druhé části více ze hry,ale hosté vždy dokázali srovnat.Závěr patřil domácím,ale Vyškov utkání dotáhnul do nájezdů,které nakonec vyhrál.
Čermná-Vyškov 2:3 s.n. (0:0).
Branky:Teichman 2-Weiss R.,Řidký,rozhodující nájezd Dokulil,bez vyloučení,střely 20:16.