Turnaj 4 – Boskovice

Konečné pořadí turnaje

1.NaDo Boskovice
2.GC Systém Brno
3.HSK Vyškov 2010
4.HC Repechy

Nejlepší hráč: Aleš Martínek – Vyškov
Nejužitečnější hráč: Pavel Trněný – HC Repechy
Nejlepší brankář:Pavel Zahradník – GC Systém Brno

 

 Zápasy

 

NaDo Boskovice-Repechy 3:1 a 4:3.

Favorizovaný domácí tým se na výhru s Repechy dost natrápil.Mužstvo složené ze dvou místních týmů hrající amatérskou ligu v Boskovicích však favorizovanou roli nakonec zvládlo a získalo plný počet bodů.

 

HSK Vyškov 2010-GC Systém Brno 0:5 a 2:4.

Vyškované přijeli do Boskovic v prořídlé sestavě a do úvodního utkání nasadili k překvapení všech do branky teprve dvanáctiletého Adama Gambu.Ten si víc než polovinu utkání vedl skvěle a proti silnému soupeři držel bezbrankový stav.Po-té se však soupeř prosadil a vysoko zvítězil.Ve druhém utkání došlo v brance Vyškova opět ke změně,ale na bodový zisk to nestačilo.Brňané tak do utkání vstoupili vítězně s plným počtem bodů.

 

Repechy-GC Systém Brno 1:2 a 1:2.

Smolná utkání pro Repechy.Ty v zápasech doslova dřeli,ale soupeř i přes svoji únavu z předešlých utkání vždy o gól zvítězil.Brňané ve druhém utkání měli na mále,ale podařilo se jim zápas v závěru zvrátit ve svůj prospěch.

 

Vyškov-NaDo Boskovice 2:4 a 0:1.

Vítěz turnaje měl na úvod výrazně navrch,ale Vyškov dokázal vždy vyrovnat.Až tři minuty před koncem překvapil jinak dobře chytající Behalovou tvrdě letící projektil ze středního pásma,který rozhodl úvodní zápas.V tom druhém Boskovice vedli od začátku utkání,ale o vítězství museli v zápase tvrdě bojovat.

 

Repechy-Vyškov 2:4 a 1:3.

Obou soupeřům šlo o hodně.Repechy chtěli konečně prolomit sérii neúspěšných utkání a vybojovat medailové umístění,Vyškovu šlo hlavně o získání potřebných bodů pro celkové vítězství v poháru ČFAP.Úspěšnější byl nakonec zkušenější Vyškov,který však ve tvrdě hraném utkání musel o body bojovat až do posledních minut.

 

NaDo Boskovice-GC Systém Brno 2:1sn a 2:1.

Boj o postup a vítězství v turnaji bylo strhující. Až devátá série nájezdů rozhodla o prvním utkání,ve druhém Brno vyvinulo v závěru velký tlak se snahou zvrátit a vyrovnat utkání!Nepovedlo se a tak opět končí v turnaji druhé.Prvenství si odnaší domácí ,,spojený” celek NaDo Boskovice.

 

Statistiky a jiné podrobnosti nám nebyly dodány.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nepřehlédněte

Krátké zprávy

Patneři